Dvě tradiční konference Moderní technologie v potravinářském průmyslu a Moderní technologie ve farmaceutickém průmyslu v novém jednodenním konceptu. 

Konference bude tradičně zaměřená na představení nejmodernějších technologií a možnosti podpory a údržby již instalovaných aplikací a další podpůrné zařízení pro efektivní výrobu s důrazem na specifické požadavky v oblasti čistoty a hygieny výroby léčiv nebo potravin. 

V rámci programu vystoupí zástupci dodavatelských společností s přednáškami týkajícími se technologií a možností implementací do výrobních provozů. Program doplní zástupci výrobních podniků s případovými studiemi a představitelé oborových organizací. Chybět nebude výstavní prostor, kde bude místo pro kontakt s účastníky a individuální jednání.

Cílovou skupinou jsou posluchači zastupující výrobní firmy z oblasti výroby léčiv, pomocných látek, doplňků stravy, sportovní výživy, vakcín a segmentů potravinářského průmyslu.

Minulý ročník potravinářské konference ZDE.

Minulý ročník farmaceutické konference ZDE.

Letošní ročník proběhne jako hybridní konference s fyzickou účastí i on-line streamem prvního a posledního bloku. Rozdělené tematické panely bude možné sledovat pouze ve fyzické podobě.

 

program min

Copyright © 2021 TRADEMEDIA INTERNATIONAL. Všechna práva vyhrazena.

logo footer 

Back to Top